Контакт

УРБАН ПЛАН КОНСТРУКТИОН ТЕТОВО

Контакт

Контакт слика

Position

Адреса:
ул Јане Сандански бр 64 Тетово Мк Макдонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 (044) 550 333

Факс: +389 (071) 363 885

Мобилен: +389 (044) 550 333

http://www.upc.eu.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.